Автоматичний полив

Автополив газонів та рослин. Проектування, монтаж, обслуговування та ремонт. Краща ціна. Гарантія 5 років. Виїзд спеціаліста та надання кошторису - безкоштовно!

Гарний сад або зелений внутрішній дворик завжди вдало доповнюють і прикрашають будь-яку ділянку з будинком. Передня частина двору ефектно зустрічає господарів і гостей, а задня створює затишний, комфортний і безпечний простір для відмінного проведення часу. Це ідеальне місце для посиденьок веселою компанією або вечірньої релаксації після складного робочого дня, зона ігор з дітьми та особистий пляж, куточок для барбекю і майданчик для відпочинку всією сім'єю. Приємно насолоджуватися затишним садом, здоровими рослинами і зеленим газоном, але для цього доводиться прикладати чимало зусиль і виконувати великий обсяг роботи. Зокрема, величезні сили витрачаються на полив рослин. У теплу пору кожен день по кілька годин йде на стояння зі шлангом і перенесення поливалок з місця на місце. А це час, який можна було б використати на більш продуктивне заняття або на відпочинок з сім'єю.

 

Позбавити себе від нудної і непотрібної роботи можна встановивши систему автоматичного поливу. Автополив з легкістю впорається з усіма завданнями. Складається система з зрошувачів, мікрозрошувачів, магістральних і крапельних труб, які задіюються по черзі електро-магнітними клапанами, які отримують команди від контролера поливу. Джерелом води може бути як водопровід, так і насосна станція, в залежності від конфігурації і вимог системи автополиву. Всі елементи автоматичного поливу ретельно приховані, знаходяться під землею і жодним чином не псують вигляд зелених насаджень.

Автоматичний полив є найефективнішим і економічним способом зрошення, тому що вода потрапляє завжди в потрібні місця і в необхідній кількості. При грамотному проектуванні і налаштування системи вода використовується максимально ефективно, унеможливлюються переливи, кожна рослина отримує необхідну кількість вологи, а газон поливається рівномірно, з повним перекриттям. Результатом такого поливу буде гарний запашний сад і здорового зеленого кольору трава. Також з поливом ризик загибелі свіжопосадженої рослини наближається до нуля, що в сумі з розумним використанням води дає суттєву економію коштів.

Для ще більшої економії в автополиві використовується безліч датчиків, таких як: сенсор дощу, датчик вологості грунту, метеостанції. Також існує можливість автоматичного щоденного коригування обсягу поливу по одержуваному через інтернет прогнозу погоди, а нічний полив зменшить втрату води через випаровування.

Компанія «ТОР» вже більше 10 років надає послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем автоматичного поливу в Одесі, області та інших містах України і ближнього зарубіжжя. У своїй роботі ми керуємося принципами ефективності, економічності, доцільності та дбайливого ставлення до природних ресурсів і флори. Забезпечуємо якісний сервіс і знаходимося завжди на зв'язку з нашими клієнтами. Використовуємо тільки висококласне обладнання світових лідерів у виробництві іригаційних систем Rain Bird, Hunter і Toro, що дозволяє нам бути впевненими в результаті і надавати гарантію на обладнання від 3 до 5 років.

 

Наші роботи

Що може охарактеризувати нас краще, ніж результати нашої роботи? Вашій увазі неповний перелік реалізованих нашою компанією проектів

Показать все
Показать

Комплекс багатофункціонального призначення

Просторі галявини та гірка з газонним покриттям. Укладання рулонного газону та монтаж системи...

Показать

Рання весна... Ресторан

Ресторан на схилі біля моря. Запуск системи автополиву ранньою весною. 

Показать

Газон і полив на комерційному підприємстві

Сучасний вигляд будівель чудово поєднується з газоном.