Автоматичний полив

Автополив газонів та рослин. Проектування, монтаж, обслуговування та ремонт. Краща ціна. Гарантія 5 років. Виїзд спеціаліста та надання кошторису - безкоштовно!

Гарний сад або зелений внутрішній дворик завжди вдало доповнюють і прикрашають будь-яку ділянку з будинком. Передня частина двору ефектно зустрічає господарів і гостей, а задня створює затишний, комфортний і безпечний простір для відмінного проведення часу. Це ідеальне місце для посиденьок веселою компанією або вечірньої релаксації після складного робочого дня, зона ігор з дітьми та особистий пляж, куточок для барбекю і майданчик для відпочинку всією сім'єю. Приємно насолоджуватися затишним садом, здоровими рослинами і зеленим газоном, але для цього доводиться прикладати чимало зусиль і виконувати великий обсяг роботи. Зокрема, величезні сили витрачаються на полив рослин. У теплу пору кожен день по кілька годин йде на стояння зі шлангом і перенесення поливалок з місця на місце. А це час, який можна було б використати на більш продуктивне заняття або на відпочинок з сім'єю.

 

Позбавити себе від нудної і непотрібної роботи можна встановивши систему автоматичного поливу. Автополив з легкістю впорається з усіма завданнями. Складається система з зрошувачів, мікрозрошувачів, магістральних і крапельних труб, які задіюються по черзі електро-магнітними клапанами, які отримують команди від контролера поливу. Джерелом води може бути як водопровід, так і насосна станція, в залежності від конфігурації і вимог системи автополиву. Всі елементи автоматичного поливу ретельно приховані, знаходяться під землею і жодним чином не псують вигляд зелених насаджень.

Автоматичний полив є найефективнішим і економічним способом зрошення, тому що вода потрапляє завжди в потрібні місця і в необхідній кількості. При грамотному проектуванні і налаштування системи вода використовується максимально ефективно, унеможливлюються переливи, кожна рослина отримує необхідну кількість вологи, а газон поливається рівномірно, з повним перекриттям. Результатом такого поливу буде гарний запашний сад і здорового зеленого кольору трава. Також з поливом ризик загибелі свіжопосадженої рослини наближається до нуля, що в сумі з розумним використанням води дає суттєву економію коштів.

Для ще більшої економії в автополиві використовується безліч датчиків, таких як: сенсор дощу, датчик вологості грунту, метеостанції. Також існує можливість автоматичного щоденного коригування обсягу поливу по одержуваному через інтернет прогнозу погоди, а нічний полив зменшить втрату води через випаровування.

Компанія «ТОР» вже більше 10 років надає послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем автоматичного поливу в Одесі, області та інших містах України і ближнього зарубіжжя. У своїй роботі ми керуємося принципами ефективності, економічності, доцільності та дбайливого ставлення до природних ресурсів і флори. Забезпечуємо якісний сервіс і знаходимося завжди на зв'язку з нашими клієнтами. Використовуємо тільки висококласне обладнання світових лідерів у виробництві іригаційних систем Rain Bird, Hunter і Toro, що дозволяє нам бути впевненими в результаті і надавати гарантію на обладнання від 3 до 5 років.

 

Наші роботи

Що може охарактеризувати нас краще, ніж результати нашої роботи? Вашій увазі неповний перелік реалізованих нашою компанією проектів

Показать все
Показать

Зелений периметр

Газон на 360о навколо дому.

Показать

Стадіон і тренувальне поле ФК "Тростянець"

Реконструкція стадіону ім. В.П. Куца в м. Тростянець Сумської області.

Показать

Вид з галявини на море

Затишний відкритий двір з м'якою травою. Чудове місце для сімейного відпочинку.