Рулонний газон

Рулонний газон в Одесі. Ціна - 180 грн/м2 з доставкою, плануванням та укладанням. Перший покос - безкоштовно! Телефонуйте! +38 (097) 827 49 67

Рулонний газон - найшвидше і найефективніше рішення по створенню трав'яного покриття. З його допомогою зелену галявину можна зробити за кілька днів, а в деяких випадках за лічені години. Також великою перевагою, на відміну від сіяного газону, є візуальних огляд і оцінка трав'яного покриття замовником ще на етапі покупки-доставки рулонів. Компанія «ТОР» використовує в своїй роботі дерен кращих українських виробників, тому якісний результат завжди гарантований.

Весь процес починається з підготовки покриття і грунту ділянки. Наші фахівці допоможуть вам створити рельєф будь-якої складності і форми, забезпечать доставку необхідної кількості чорнозему та піску. За допомогою спеціальних інструментів вирівняють поверхню, утрамбують і створять спеціальну повітряну подушку з піску для того, щоб газон швидко прижився і укорінився. Після завершення планування грунту, рулони доставляють на ділянку. Наступним етапом буде професійна укладка, рулон за рулоном. У тих місцях, де необхідно, виконується підрізка та монтаж бордюрної стрічки. Після виконання всіх робіт залишається тільки гарненько пролити газон перші два-три тижні. Полив має велике значення для отримання густої зеленої трави, тому ми рекомендуємо встановлювати систему автоматичного поливу. Бажано змонтувати її до укладання рулонного газону.

Рулонний газон покращує вигляд і комфорт ландшафту, зменшує кількість пилу, підвищує вартість житла і привабливість магазинів, кафе і ресторанів, не вимогливий у догляді і обслуговуванні.

Наша компанія має досвід укладання дерну, як на присадибній території, так і на футбольних полях, парках та інших комерційних об'єктах Одеси і області. Ми виконуємо весь комплекс послуг з продажу і догляду за рулонними газонами. Телефонуйте сьогодні і ми підготуємо для вас кошторис на рулонний газон безкоштовно!

Наші роботи

Що може охарактеризувати нас краще, ніж результати нашої роботи? Вашій увазі неповний перелік реалізованих нашою компанією проектів

Показать все
Показать

Рання весна... Ресторан

Ресторан на схилі біля моря. Запуск системи автополиву ранньою весною. 

Показать

Футбольне поле в Центральній Україні

Футбольне поле в Запоріжській області. У місцевої громади тепер є якісне поле для гри в футбол.

Показать

Стадіон і тренувальне поле ФК "Тростянець"

Реконструкція стадіону ім. В.П. Куца в м. Тростянець Сумської області.