Ландшафтний дизайн

Вартість послуги ландшафтного проектування – від 800 грн/сотку.

Запропонуємо ідею ландшафтного дизайну на будь-який смак і різної складності. Досвідчені дизайнери в Одесі врахують всі побажання.

Перш ніж приступати до будь-яких робіт з озеленення на вашій території, необхідно мати чіткий план того, де будуть доріжки, газон, рослини, жива огорожа, альтанка, альпінарій, шезлонг, водойма, фонтан, водоспад, зона барбекю або багаття і багато іншого . Як воно все буде виглядати і поєднуватися? Іншими словами, потрібен дизайн-проект ландшафту на вашій ділянці.

Наші ландшафтні дизайнери в Одесі нададуть професійну допомогу в створенні плану практичного, гармонійного і зручного простору. Допоможуть не забути про важливі деталі, нададуть кілька варіантів на вибір. Створять 3D-модель ландшафту, яким можна буде віртуально прогулятися.

Після вибору остаточного варіанту буде надано перелік необхідних рослин та їх кількость, квадратура газонного покриття, площа мощення та інших елементів.

Наші роботи

Що може охарактеризувати нас краще, ніж результати нашої роботи? Вашій увазі неповний перелік реалізованих нашою компанією проектів

Показать все
Показать

Рання весна... Ресторан

Ресторан на схилі біля моря. Запуск системи автополиву ранньою весною. 

Показать

Футбольне поле в Центральній Україні

Футбольне поле в Запоріжській області. У місцевої громади тепер є якісне поле для гри в футбол.

Показать

Газон і полив на комерційному підприємстві

Сучасний вигляд будівель чудово поєднується з газоном.